Zīmoli


Esschert Design ir specializējies kolekciju izstrādē, kas saistītas ar dārzkopību un dabu. Esschert Design ir izveidojuši vadošās koncepcijas nozarē, kas domātas, piemēram, par savvaļas putniem un dzīvniekiem, āra kamīniem, bērnu dārzkopību un dārzu. Visi Esschert Design izstrādājumi ir projektēti un izstrādāti Eiropas dizaineru mājā.

Esschert Design piedāvā tikai funkcionējošas dārzkopības kolekcijas, to koncepcijās bieži ir redzama dāvanu pievilcība, kas ir arī pārsteidzoša, novatoriska vai dekoratīva. Tas nozīmē, ka kolekcijas veiksmīgi pārdot mazumtirgotāji, kas specializējas dārzkopībā, piemēram, DIY un dārzu centros, kā arī mazumtirgotāji, kas sezonāli savās nodaļās vai grāmatu veikalos piedāvā dārza tēmas, piemēram, dāvanas, mēbeles, mājsaimniecības preces.

Esschert Design produkti atrodami visā pasaulē un tiek pārdoti vairāk nekā 65 valstīs.


GardenGirl ir pasaulē pazīstams zviedru zīmols, kas piedāvā stilīgu, ērtu, praktisku un funkcionālu sieviešu apģērbu darbam dārzā, brīvam laikam un lauku dzīvei. Tas ir īpaši piemērots mājsaimniecēm, dārzniecēm, ainavu dizainerēm un floristēm.

GardenGirl piešķirs Jums jaunu vizuālo izskatu ar savu drēbju un apavu kolekciju, lai strādātu dārzā vai dotos brīvā dabā.

GardenGirl kopš 2009. gada piedāvā dizaineru veidotus kombinezonus un bikses, žaketes un lietusmēteļus, priekšautus un cepures, ko ir izvēlējušās un lieto sievietes visā pasaulē.


Briers ir dibināts Lielbritānijā un šobrīd tas ir viens no līderiem dārza preču ražošanā Eiropā.

Briers produkti ir izgatavoti un ieturēti angļu stilā ar klasiskiem ziedu motīviem un īpašu pievērstu rūpību ikvienai detaļai.

Briers plašais produktu klāsts ietver dažādas dārzkopības preču dizaina kolekcijas, to sortimentā ietilpst dažādi cimdi, stilīgi un ērti gumijas apavi, lietussargi, somas, dizaina produkti, dažādi piederumi un instrumenti, tos lietojot, darbs dārzā Jums kļūs ērtāks un patīkamāks.


Burgon & Ball ir Lielbritānijā bāzēts uzņēmums, kura vēsture aizsākas ar tērauda apstrādi Šefīldā tālajā 1730. gadā. Burgon & Ball mantojums ir tā ilgā pieredze, kas tiem joprojām ir ļoti svarīga, jo tas padara viņu ražotos darbarīkus par vieniem no vislabākajiem tirgū, ko varat iegādāties.

Burgon & Ball ir viens no pasaules vadošiem dārzkopības instrumentu un darbarīku, dizaina un funkcionālo piederumu, inovatīvo un dizaina risinājumu izstrādātājs un jauno produktu ražotājs dārzkopības un ainavu dizaina jomā.

Burgon & Ball produkti ir augstas kvalitātes ar īpašu termisko apstrādi, ergonomiku, nepārspējamu dizainu, pateicoties tam, strādājot ar tiem dārzā, darbs kļūst par īstu prieku.

Burgon & Ball dārza instrumenti paliks Jums ilgstoši uzticīgi palīgi daudzus gadus to slēpto īpašību dēļ, kas laika gaitā nemainās, to var sajust un atpazīt tikai darba laikā.

 


Kent & Stowe instrumenti ir balstīti uz dizainu un dārza instrumentu rasējumiem no 1800. gada.   Šis diapazons apvieno tradicionālo izskatu ar modernās ražošanas priekšrocībām, konstruētām, izmantojot pašreizējās un progresīvākās metodes, lai uzlabotu gan spēku, gan kvalitāti. Instrumenti izveidoti pēc labākajām britu tradīcijām, kas izstrādāti uz mūžu.

Kent & Stowe veicina dārzkopību neatkarīgi no Jūsu spējām vai dārza lieluma – mēs varam palīdzēt! Mūsu produktos Jūs atradīsiet unikālas priekšrocības, sākot no mūsu produktu klāsta, kurā ietilpst produkti ar lielākām aizsarg malām un paaugstinātas izturības stieņu elementiem, lai nodrošinātu izturību mūsu rakšanas instrumentu klāstā.

Lai gan mūsu griešanas produktu diapazons ne tikai aptver visu veidu atzarošanas un griešanas uzdevumus, bet rūpējas par visu, sākot no “izgriezt un turēt” rozēm, līdz grozāmām grieznēm, lai samazinātu atkārtoto slodzi, kā arī ar kreisās puses grieznēm kreiļiem.

 


Haws Watering Cans ražo vislabākās kvalitātes laistīšanas lejkannas un aksesuārus dārzam un mājām. Mēs ticam ar rokām gatavotu britu preču kvalitātei.

Uzņēmums tika dibināts 1886. gadā un atradās Kleptonā, ziemeļu austrumu Londonā, tā dibinātājs bija Džons Havs (John Haws).

Džons Havs vispirms izstrādāja savu uzlaboto dizainu un ražošanas metodi, vadoties pēc franču izgatavotā ūdenspoda parauga (vai kannas kā to tagad sauc), un izveidoja lejkannu ar pilnīgu līdzsvaru. Neatkarīgi no tā vai lejkanna bija pilna, pustukša vai tukša, kannu varēja izmantot bez pārmērīgas slodzes. Līdz šai dienai oriģinālais dizains nav būtiski mainīts.

Džons Havs drīz izstrādāja un patentēja savu paša lejkannu. Tā  bija lejkanna ar tvertnes ķermeņi un krūtiņu, lai novērstu ūdens izšļakstījumus izlejot. Tai bija divi rokturi, viens nešanai, bet otrs laistīšanai. To drīz atzina vadošie dārznieki un 1894. gadā lejkanna saņēma Nacionālās Krizantēmas biedrības zelta medaļas balvu par uzlabotu dzirdināšanas iespēju. Šis jaunais izgudrojums veidoja laistīšanas podu, ko bija daudz vieglāk nest un liet, un tajā pašā laikā tas bija daudz tīrāks un vairāk piemērots lietošanai nekā jebkurš cits izstrādājums, kas iepriekš tika nodots sabiedrībai.


Lene Bjerre pieder vēsture, kurā apvienojas kvalitatīvi rokdarbi ar skaistu dizainu, tendencēm un tradīcijām. Ielaižot dabas noskaņu cilvēku dzīvēs un telpās, tā palīdz dzīvot patīkamākā harmonijā. Istabas, kas atspoguļo personības un ļauj personībām būt pamatam, lai iesaistītos dinamiskās sarunās, jaukās vakariņās un ikdienišķajā burzmā, kas ir dzīve.

Daži varētu teikt, ka Lene Bjerre apvieno pašreizējās tendences ar klasisko Skandināvijas izjūtu. Mēs sakām, ka mēs to darām cilvēku dēļ: īpašiem, radošiem un talantīgiem sabiedrības cilvēkiem un cilvēkiem kuri vēlas dzīvot skaistās istabās.


Okatsune īpaši asie asmeņi ir unikāli un izgatavoti no labākā Izumo Yasugi tērauda, kuru tradicionāli izmanto samuraju Katanas zobeniem. Izumo Yasugi tērauds ir izgatavots no kokoglēm un dzelzs smiltīm, ko paveic vislabākie Japānas kalēju meistari izmantojot sentēvu metodes. Šis process notiek tikai Izumo reģionā, izmantojot tikai un vienīgi Izumo dzelzs smiltis. Tsuneichi Okano ir izdevies sākt rūpnieciski ražot izcilas šķēres ar ļoti augstu Rockwell cietību no 60,0 līdz 61,0 – citu zīmolu nepārspēts, izmantojot novatorisku rūdīšanas procesu. Tādēļ asmeņi ilgstoši paliek asi un vienmērīgi nodrošina tīru un precīzu koka griezumu, nepieliekot daudz pūļu. Turklāt Okatsune apvieno cietību ar īpašu elastību, tādēļ griezēj-asmens vienmēr ir līmenī ar asi pat pēc intensīvas lietošanas. Šo pilnību un unikālo kvalitāti var atpazīt pēc šķēru “dziedāšanas”.


Silky ir uzkrājuši gandrīz 100 gadu pieredzi rokas zāģu ražošanā, vienmēr ar vislielāko uzticību un jaunākajām tehnikām. Īpašie sakausējumi, metāla apstrādes zināšanas un dažāda tipa zobu konfigurācijas tehniskie aspekti rada unikālu kvalitāti.

Silky zāģu asmeņi ir izgatavoti no “Authentic Premium Japanese Steel” (Autentiska premium klases japāņu tērauda) un izgriezti ar lāzera palīdzību. Asmeņiem ir nepārspējama kvalitāte: tie ir ļoti cieti un gari, bet vienlaikus saglabājas elastīgi, pateicoties metāla mīkstajam kodolam. Augstais oglekļa saturs rada lielu nodilumizturību, tāpēc asums nepazūd uz ļoti ilgu laiku.

Turklāt vairāki modeļi, piemēram, Sugoi, Hayate un Tsurugi, ir izgatavoti no augstas kvalitātes leģēta tērauda, ​​kas padara zāģa asmeni spēcīgāku un izturīgāku pret koroziju un tiek labāk pielāgots temperatūras izmaiņām. Visi zāģu asmeņi ir nomaināmi, un pati nomaiņa ir vienkārša.


Cerise Piedāvā modernas un funkcionālas dārza un dizaina preces, dārza mēbeles, siltumnīcas, apgaismojumu, preces bērniem, dārza un brīvā laika apģērbu, cimdus un ceļsargus, rokas instrumentus, profesionālos instrumentus stādu audzētājiem, lauksaimniekiem, dārzniekiem, mežkopjiem un arboristiem, mājsaimniecības preces un dāvanas no pasaules vadošajiem ražotājiem.