Piegādes noteikumi

Saņemt preci SIA CERISE veikalā La boutique du jardin, Rīgā, Kandavas ielā 2A (atrodamies pie LU botāniskā dārza ieejas) – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par tās piegādi. Veicot pasūtījumu www.cerise.lv lapā, norādiet, ka vēlaties preci saņemt SIA CERISE veikalā Rīgā, Kandavas iela 2. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no cerise.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc tam, kad cerise.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņemt preci OMNIVA pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu cerise.lv lapā, izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu) . Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no cerise.lv rēķinu pa e-pastu). Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, šim piegādes veidam rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku. 1-2 darba dienas pēc tam, kad cerise.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Saņemt preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad cerise.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no cerise.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli apskatiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē.

Bezmaksas piegāde OMNIVA pakomātā vai ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā tiek piemērota pasūtījumiem virs 150.00 EUR.