Par mums

Cerise La boutique du jardin

Jūsu ikdienas dārza centrs – internetveikals. Piedāvājam modernas un funkcionālas dārza un dizaina preces, dārza mēbeles, siltumnīcas, apgaismojumu, preces bērniem, dārza un brīvā laika apģērbu, cimdus un ceļsargus, rokas instrumentus, profesionālos instrumentus stādu audzētājiem, lauksaimniekiem, dārzniekiem, mežkopjiem un arboristiem, mājsaimniecības preces un dāvanas no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Pārstāvētās preču zīmes: Garden Girl, Esschert Design, Briers, Burgon & Ball, Kent & Stowe, Haws watering cans, Lene Bjerre, Blaklader, Blackfox AJS, Faro, SLV, Hartman, Silky, Okatsune. Esam šo zīmolu tiešais importētājs Latvijā un vairums preču ir pieejams pie mums uzreiz, tāpēc jebkurā brīdī Jūs varat iegādāties sev interesējošo preci un saņemt pie mums konsultāciju.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Cerise” dibināta 2010. gada 25. februārī. Uzņēmuma darbības pamatvirzieni ir dārza, dizaina un mājsaimniecības preču mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība, eksports un projektu tirdzniecība. Sākot ar 2018. gadu esam papildinājuši savu preču sortimentu ar pašu radītām premium klases pilsētas silltumnīcām. Esam atvērti jaunām sadarbības iespējām un sadarbību ar katru jauno klientu izvērtēsim individuāli.